День Довкілля в ОДЕКУ

В Одеському державному екологічному університеті стало уже традицією проводити ряд заходів присвячених Всеукраїнському Дню довкілля та міжнародному Дню Землі.

День Довкілля, призначений Указом Президента України від 6 серпня 1998 року
(№ 855/98) на третю суботу квітня, припадає у цьому році на 15 квітня. 22 квітня – уся планета буде святкувати міжнародний День Землі.

За Указом в цей День Міністерство екології та природних ресурсів України, обласні, Київська міські державні адміністрації разом з іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями із залученням громадськості, широких верств населення забезпечують проведення комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об’єктів, поширення екологічних знань, активізацію державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства тощо.

В квітні кожного року у стенах університету під егідою двох факультетів природоохоронного та еколого-економічного проходять рід заходів приурочених до вищезгаданих подій з екологічною ознакою.

У період з 1 по 29 квітня Планом заходів проведення екологічного місячника передбачені цікаві події як університетського, так й Всеукраїнського рівнів. Запрошуємо прийняти участь у запланованих заходах усіх бажаючих.

Comments are closed